SoftLine dřevěná okna

SoftLine

Profil SoftLine přináší mnoho výhod. Kromě originálního estetického dojmu je významným přínosem pro trvanlivost lazury, kterou jsou okna ve výrobě opatřena, aby dlouhodobě chránila dřevo. Na oblých hranách SoftLine se udrží daleko větší množství lazury než na ostrých hranách.

 

 

Povrch lazury je dobré čas od času konzervovat speciáním balzámem na bázi tekutých vosků. Aplikace je velice snadná a je zaručeno prodloužení životnosti povrchové úpravy oken. Profilem SoftLine mohou být opatřeny veškeré venkovní části oken, včetně nejjemnějších elegantních příček.

 

 

Řez oknem

řez oknem 01
Řez oknem
řez profilem 68
Řez profilem 68 mm
řez profilem 78
Řez profilem 78 mm

Modely oken

Tvarová variabilita dřevěných oken

Oblouková okna s kombinací rozdílných barev rámu a křídla. Také je možné opatřit jinou barvou vnitřní a vnější stranu oken. Tvarově je možné vyhovět všem záměrům architekta a přáním zákazníka. Prosvětlit se dají zajímavým způsobem jakékoliv prostory.

Oblouková okna mohou být opatřena komfortním otevíravě sklopným celoobvodovým kováním, včetně štěrbinového větrání a odolných bezpečnostních prvků.

Barevná škála dřevěných oken

Barevná škála lazur je opravdu velmi rozmanitá a výběru je třeba věnovat velkou pozornost. Nejlépe je vybírat přesný odstín podle vzorníku přímo na místě.

Barva 01
Borovice
Barva 02
Meranti
Barva 03
Smrk
Barva 04
Dub

Spojení dřevěných oken

Rohové a arkýřové okno více prosvětlí vnitřek místností a umožňuje vytvořit zajímavý obytný prostor. Šikmé spojení umožňuje sestavit kompaktní obloukové stěny.

Nutná údržba lazury dřevěných oken a dveří

Konzervace dřeva ve výrobě může dřevu poskytnout pouze časově omezenou ochranu. Pro dlouhodobé zachování optimální povrchové úpravy rámů a křídel dřevěných oken a dveří musí uživatel nezbytně nutně provádět pravidelnou údržbu. Ta se provádí jedenkrát ročně, pomocí speciální udržovací sady ADLER, kterou je možné objednat na dobírku.
Doporučujeme  použít okamžitě i v případě drobných mechanických poškození dřeva, např. po úderu kroupou. .

Pozn.: Nikdy na čištění rámů a křídel dřevěných oken a dveří nepoužívejte agresívní materiály (písky – ani jemné čistící písky, rozpouštědla, kyseliny, alkalické čističe, atp.), může dojít k neopravitelnému poškození lazury.

APLIKACE PROSTŘEDKU ADLER Pflegeset Plus


Pflegeset Plus je systémová údržba dřevěných oken s lazurovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných pryskyřicích. Životnost vodou ředitelných laků a lazur lze prodloužit, pokud se jednou ročně na povrchovou úpravu aplikuje udržovací prostředek. Ten zacelí mikroskopické trhlinky a póry ve vrstvě lazury. Prostředek je rovněž velmi vhodný k údržbě zahradního nábytku. Vytváří efekt hedvábně lesklého povrchu a lze jej bez problému přelakovat. Přípravek Adler Top-Finish není vhodný k opravě poškozeného laku, např. v důsledku krupobití.

Návod k použití:

ADLER Top-Cleaner: Základ umyjte teplou vodou, do které bylo přidáno několik kapek čistícího prostředku, aby se odstranila nečistota a skvrny. Poté polšně nanést na nalakované dřevěné díly čistícím hadříkem.

ADLER Top-Finish: Před použitím protřepat a stejnosměrně a tence nanášet čistícím hadříkem na již suché plochy, které byly předtím ošetřeny prostředkem ADLER Top-Cleaner. Se samotným Fenster Tool se nanáší příliš velké množství, proto je zapotřebí setřít čistícím hadříkem!

Vydatnost: Přibližně 10m².

Skladování: Skladujte v originální nádobě mimo dosah přímých tepelných vlivů. Teplota skladování 0-20°C,

Obsah balení:

ADLER Top-Cleaner 500ml

ADLER Top-Finish 500ml

čitící hadřík

Fenster Tool (polštářek na nanášení)

Jak objednat?

Udržovací sadu můžete závazně objednat na dobírku e-mailem na adrese jihlava@eurolex.cz. Cena za sadu činí 870,- Kč + DPH. K ceně bude připočteno poštovné ve výši 140,- Kč + DPH.
Doba doručení je do 5-ti pracovních dnů ode dne potvrzení objednávky.

 

EUROLEX Praha, Jihlava - plastová oknadřevěná okna • hliníková okna • plast-hliníková okna • dřevohliníková oknafiberglassová okna a dveře
interiérové dveře z masivužaluzierolety, sítě proti hmyz
EUROLEX Praha, Kocanda 47, Jesenice | tel: 220 610 691, fax: 241 403 931, mobil: 608 666 619, e-mail: praha@okeurolex.cz
EUROLEX Jihlava, Fritzova 2, 58601 Jihlava | tel/fax: 567 215 170, mobil: 608 666 614, e-mail: jihlava@okeurolex.cz