Renovace oken, servis

 

Nutná údržba lazury dřevěných oken a dveří

Konzervace dřeva ve výrobě může dřevu poskytnout pouze časově omezenou ochranu. Pro dlouhodobé zachování optimální povrchové úpravy rámů a křídel dřevěných oken a dveří musí uživatel nezbytně nutně provádět pravidelnou údržbu. Ta se provádí jedenkrát ročně, pomocí speciální udržovací sady ADLER, kterou je možné objednat na dobírku. 
Doporučujeme  použít okamžitě i v případě drobných mechanických poškození dřeva, např. po úderu kroupou. .

Pozn.: Nikdy na čištění rámů a křídel dřevěných oken a dveří nepoužívejte agresívní materiály (písky – ani jemné čistící písky, rozpouštědla, kyseliny, alkalické čističe, atp.), může dojít k neopravitelnému poškození lazury.

APLIKACE PROSTŘEDKU ADLER Pflegeset Plus

 

Pflegeset Plus je systémová údržba dřevěných oken s lazurovou povrchovou úpravou, založená na aktivních čistících látkách a vybraných pryskyřicích. Životnost vodou ředitelných laků a lazur lze prodloužit, pokud se jednou ročně na povrchovou úpravu aplikuje udržovací prostředek. Ten zacelí mikroskopické trhlinky a póry ve vrstvě lazury. Prostředek je rovněž velmi vhodný k údržbě zahradního nábytku. Vytváří efekt hedvábně lesklého povrchu a lze jej bez problému přelakovat. Přípravek Adler Top-Finish není vhodný k opravě poškozeného laku, např. v důsledku krupobití.

Návod k použití:

ADLER Top-Cleaner: Základ umyjte teplou vodou, do které bylo přidáno několik kapek čistícího prostředku, aby se odstranila nečistota a skvrny. Poté polšně nanést na nalakované dřevěné díly čistícím hadříkem.

ADLER Top-Finish: Před použitím protřepat a stejnosměrně a tence nanášet čistícím hadříkem na již suché plochy, které byly předtím ošetřeny prostředkem ADLER Top-Cleaner. Se samotným Fenster Tool se nanáší příliš velké množství, proto je zapotřebí setřít čistícím hadříkem!

Vydatnost: Přibližně 10m².

Skladování: Skladujte v originální nádobě mimo dosah přímých tepelných vlivů. Teplota skladování 0-20°C,

Obsah balení:

ADLER Top-Cleaner 500ml

ADLER Top-Finish 500ml

čitící hadřík

Fenster Tool (polštářek na nanášení)

Jak objednat?

Udržovací sadu můžete závazně objednat na dobírku e-mailem na adrese jihlava@eurolex.czCena za sadu činí 870,- Kč + DPH. K ceně bude připočteno poštovné ve výši 140,- Kč + DPH.
Doba doručení je do 5-ti pracovních dnů ode dne potvrzení objednávky.

EUROLEX Praha, Jihlava - plastová oknadřevěná okna • hliníková okna • plast-hliníková okna • dřevohliníková oknafiberglassová okna a dveře
interiérové dveře z masivužaluzierolety, sítě proti hmyz
EUROLEX Praha, Kocanda 47, Jesenice | tel: 220 610 691, fax: 241 403 931, mobil: 608 666 619, e-mail: praha@okeurolex.cz
EUROLEX Jihlava, Fritzova 2, 58601 Jihlava | tel/fax: 567 215 170, mobil: 608 666 614, e-mail: jihlava@okeurolex.cz