Okna Schuco

HLINÍKOVÁ OKNA SCHÜCO

schueco1.gifHliník je stále nejprogresivnějším materiálem pro výrobu oken. Vzhledem k celosvětovým prakticky nevyčerpatelným zásobám a stoprocentní recyklaci je hliník materiálem budoucnosti. Hliníková okna patří mezi dražší výrobky ovšem poměr mezi cenou a výkonem a vynikající tepelná izolace, to jsou dva nejčastější důvody pro volbu hliníkových oken z profilů Schüco.

Schüco nabízí široké spektrum systémů:
od skutečně nadstandardně tepelně izolovaných systémů Schüco AWS 75.SI a AWS 105.CC, přes standardní systémy AWS 70.HI se třemi variantami kontur standard, rondo, industrial, až po jednoduché okenní systémy jako je AWS 65, AWS 60 a AWS 50. Z těchto systémů můžete vybírat okna nejrůznějších tvarů a barevných variant. Jako speciální designovou variantu nabízí Schüco u všech výše uvedených systémů hliníkových oken alternativu s fólií Renolit v imitace dřeva, které oknu propůjčují zcela individuální a elegantní vzhled a lze tak kombinovat např. plastová okna a hliníkové dveře. Inovace jménem Schüco.

Informujte se o detailech komfortního varovného systému Schüco HomeControl, kterým lze bez ohledu na materiál a kování oken jednoduše vybavit každý nový či stávající okenní systém. Systém skrytých pantů AvanTec představuje optimální kování pro privátní bytové jednotky, který lze následně vybavit adekvátně vyšším požadavkům kladeným na zabezpečení objektu. Další specialitou je bezbariérový práh, který se používá v oblasti balkónových a terasových dveří. V protikladu se standardními domovními dveřmi jsou tyto dveře uzavírány jako klasická okna i na jejich spodní straně. Přesto je - z důvodu malé konstrukční výšky - minimalizováno riziko zakopnutí.

EUROLEX Praha, Jihlava - plastová oknadřevěná okna • hliníková okna • plast-hliníková okna • dřevohliníková oknafiberglassová okna a dveře
interiérové dveře z masivužaluzierolety, sítě proti hmyz
EUROLEX Praha, Kocanda 47, Jesenice | tel: 220 610 691, fax: 241 403 931, mobil: 608 666 619, e-mail: praha@okeurolex.cz
EUROLEX Jihlava, Fritzova 2, 58601 Jihlava | tel/fax: 567 215 170, mobil: 608 666 614, e-mail: jihlava@okeurolex.cz